KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 15728336
nr 1572 8336
Kopparstick
Jacques Callot, "1628", oramat löst blad, bladets mått: 18,5x34 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:21:54
300 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr